Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes

  • 57 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

2-slaapkamer Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes heeft uitzicht over de stad en ligt op 6-minuten loopafstand tot de Rue d'Antibes. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Het appartement heeft een zitruimte, een woonkamer en een keuken met airconditioning voor optimaal comfort. Deze accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes beschikt over een complete keuken.

Dit 2-badkamer appartement is op 800 meter wandelafstand van de Marché Forville en op afstand van 4 km van de Lérins Eilanden genesteld. Dit appartement van 57 m² is ook in de buurt van de La Croisette boulevard gesitueerd. Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes ligt op wandelafstand van slechts 13 minuten van het Musée de la Castre. De accommodatie ligt vrij dicht bij Hotel de Ville busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes
Brand New One Bedroom In The Heart Of Cannes
Mobiele prijsaanbieding

Brand New One Bedroom In The Heart Of Cannes

71 m van de accommodatie
Cannes Cosy 2 Bedrooms Apartment - 14Jof
Mobiele prijsaanbieding

Cannes Cosy 2 Bedrooms Apartment - 14Jof

75 m van de accommodatie
Elegant Apartment In Central Cannes
Mobiele prijsaanbieding

Elegant Apartment In Central Cannes

7.5
Goed 4 beoordelingen
83 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    28 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • CD-speler

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer06029017168SB
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes gelegen?
      Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes is in de Cannes City-Centre wijk van Cannes gesitueerd, op 10-minuten loopafstand tot de Marché Forville.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Cannes een bezoek brengt aan de Marché Forville (800 m) en het Musée de la Castre op een klein stukje lopen van Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes.
    • Hoeveel kost het om bij Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes te verblijven?
      Een overnachting in Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes kost €739.
    • Welke betaalmethoden accepteert het appartement?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Mastercard
      • Visa
    • Biedt Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes internetverbinding?
      Ja, Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes?
      Bij Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 57 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    28 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Riouffe 2 Bedroom Duplex Apartment In The Center Of Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten